Товари-новинки
15321-01 601 шт.

Пляшка для води тританова 'Line Art' 'Bella' 380 мл

Ціна: 71077 грн
Дивитися всі новинки
Огляди
Корисні поради
 • Чи потрібно швидко відправити на погодження список промо-подарунків з картинками, кількостями та цінами?
  Додаєте сувеніри, що Вас зацікавили, на окремий аркуш блокнота і зберігаєте у файл.
  Відкриваєте будь-яким редактором таблиць (наприклад MS Excel) вносите правки і відправляєте наприклад по E-mail.

Усі поради
Новини
 • 25.08.2021

  Компанія «ВІП-ПРИНТ» щиро вітає всіх громадян України з Днем Незалежності України!...

  Читати повністю
 • 22.04.2021

  Ми раді запропонувати Вам чудову Акцію: Футболки STEDMAN CLASSIC + Цифровий ...

  Читати повністю
 • 06.03.2019

  Ми запрошуємо Вас до 10-го випуску Міжнародної рекламно-поліграфічної виставки RemaDays...

  Читати повністю
 • Читати всі новини
Підписка на розсилку

Рекламно сувенірна продукція з нанесенням логотипу від VIP-Print.uaПРО КОМПАНІЮ
Ми продаємо рекламно-сувенірну продукцію оптом. Власна виробнича база і чудовий колектив дозволяє запропонувати мінімальні терміни на ринку.
Захопленість - це те, що нас привело в сувенірний напрямок і те, що рухає нами в усьому, що ми робимо - починаючи від пошуку новинок і закінчуючи кожним етапом виконання конкретного замовлення.
Творчість і захопленість з одного боку і педантичність і скрупульозність у всьому, що стосується опрацювання запиту або виконання замовлення з іншого боку дозволяє нам впевнено дивитися в завтрашній день.
Не рідко сувеніри оптом замовляють в останній момент. І ось тоді, коли кожна хвилина починає відігравати роль і на кону стоять усі зусилля та кошти, вкладені в підготовку й організацію заходу, саме тоді перевіряється міцність і надійність партнерських відносин.
Щоразу тримаючи в руках брендований сувенір, що залишився як зразок виконаних робіт, розумієш, що нас об'єднує щось більше, ніж просто виконане замовлення.

ГЕОГРАФІЯ
Ми працюємо по всій Україні. Наші замовники - від невеликих рекламних агентств до державних служб.

АССОРТИМЕНТ
У нашому каталозі сувенірної продукції представлені як товари лідерів європейського та міжнародного ринку сувенірної продукції, так і сувеніри національних виробників.
Безперервно працюємо над розширенням асортименту.
Ми добре орієнтуємося в ринку сувенірної продукції та можемо запропонувати товари, яких поки що немає в нашому каталозі.
Із задоволенням привеземо під замовлення вподобану вам промо-продукцію від наших зарубіжних партнерів.

Не кожен товар може бути носієм інформації про вас, вашу компанію, вашу продукцію або запланований захід.
Досвід нанесення логотипів і будь-якої іншої інформації на товари показує, що навіть якщо продукція знаходиться в європейському каталозі сувенірної продукції, не завжди є можливість зробити якісне нанесення, яке збереже презентабельний вигляд у процесі використання виробу.
Дуже важливо, щоб нанесення максимально довго зберігало первісний вигляд. Не секрет, що якість подарованого сувеніра - це один із критеріїв, за яким оцінюватимуть вас, вашу компанію або подію, для якої створювали промо-подарунки. Але ж і нас ви теж оціните за тими ж критеріями. По-цьому ми дуже ретельно підходимо до відбору товарів до нашого каталогу, щоб якість одержуваних у результаті сувенірів і продукції з логотипом виправдала заявлені очікування.

ЗРУЧНІСТЬ ПОШУКУ ТА ПІДБОРУ
На сайті VIP-Print.ua Ви зможете швидко і зручно підібрати рекламно-сувенірну продукцію і товари під нанесення, скласти в блокноті будь-яку кількість списків товару, дати доступ до будь-якого списку, узгодити і відправити нам узгоджені позиції у вигляді запиту. А ми зі свого боку якісно забрендуємо обраний товар.
Колектив VIP-Print.ua постійно працює над тим, щоб підбір і замовлення сувенірів і промо-подарунків у нас відбувалося максимально просто і комфортно. Щоб кожен наш клієнт готовий був сказати - виготовити бізнес-сувеніри оптом у VIP-Print.ua - це просто.