Через перебої з електрикою можуть не працювати офісні телефони. Телефонуйте на мобільні. Все буде Україна!
+38 (044) 290-19-42
безкоштовний:
0 800 50-777-8
ВСІ КОНТАКТИ
Запит
0 товарів
Блокнот

Щоденники гуртом із логотипом

Щоденники та блокноти з нанесенням логотипу

Щоденник - це блокнот для ведення щоденних записів, планування зустрічей або подій. Важко уявити в наш час людину, яка б з легкість обійшлася без такого помічника. Щоденник з логотипом - це чудовий подарунок для партнера, колеги або навіть для директора. Завдяки широкому асортименту в нашій компанії ви зможете знайти і придбати максимально зручний для вас щоденник. Якісні матеріали обкладинок, приємний на погляд і зручний у використанні внутрішній блок - це ті відмінні риси, які ми пропонуємо вам у наших щоденниках. Ми пропонуємо тільки брендову і перевірену продукцію як українських так і зарубіжних виробників.

Щоденники та блокноти з логотипом – це не тільки елемент в роботі Ваших співробітників, але і рекламний сувенір, подарунок для ваших партнерів або клієнтів.

В залежності від сфери застосування вони можуть бути виготовлені у різному вигляді:

 • тверда палітурка зі шкіри або шкірзамінника
 • тверда кольорова палітурка з глянцевою або матовою ламінацією
 • м’яка обкладинка з клейовим блоком 
 • м’яка обкладинка з блоком на пружині

Типи нанесення, які ми пропонуємо виконати на палітурці в компанії Віп Принт:

 • На твердій палітурці можливе тиснення логотипу або слогану. Внутрішній блок в щоденниках та блокнотах може бути з чистими аркушами або з друком дизайну замовника.
 • Шовкодрук на палітурці зі шкірзамінника чи шкіри;
 • УФ-друк на палітурці зі шкіри або шкірзамінника;
 • Тамподрук на палітурці зі шкіри чи шкірзамінника.

Щоденники та блокноти з нанесенням фірмових логотипів або інших зображень є актуальною і практичною формою рекламного продукту.

Для сучасної ділової людини щоденник – це не просто записна книжка, а невід’ємна частина іміджу, як його самого, так і компанії, яку він представляє. Робочий день розписаний не просто по годинах, а по хвилинах. І найкраща можливість контролю свого часу без страху втратити щось важливе – це записати. Не варто випускати таку важливу дрібницю, як оформлення щоденника. Тверда палітурка щоденника може бути виконана зі шкіри або шкірзамінника з тисненням фольгою; або ж з кольоровим друком і вкрита глянцевою, або матовою ламінацією. Внутрішній блок може бути з чистими аркушами, або ж з друком під потреби користувача.

Брендований блокнот – це недорогий, але ефективний маркетинговий інструмент. Він ідеально підходить для ведення ділових та особистих записів, створення нотаток і нагадувань.

Обкладинка блокнота може містити не тільки логотип компанії або бренду, а й, завдяки достатній площі, інформацію про промо-акцію, бренд чи товар. Оскільки блокнот певний час знаходиться в роботі, то й інформація на ньому постійно на очах у клієнта.

Найбільш популярними є блокноти з м’якою обкладинкою на металевій пружині. Аркуші блокнотів можуть бути як чистими так і з друком необхідної інформації.

У нас ви можете легко замовити щоденники та блокноти на будь-який смак та будь-яким зручним способом.
ВАРІАНТИ ЩОДЕННИКІВ З ЛОГОТИПОМ

Про нас у цифрах

onas7.png

Вибір щоденників

Датовані щоденники - це найкращий подарунок до Нового року. Як і календар, датований щоденник - це сезонний подарунок. Він може бути окремим подарунком, а може бути частиною корпоративного подарунка, який можливо доповнити оригінальною ручкою, настільним або настінним календарем. Різноманітність датованих щоденників (кольори, оздоблення шкірою, тиснення) допоможуть підібрати їх для будь-якого члена колективу. Підібрати за оформленням і ціною датовані щоденники не складно.

Недатовані щоденники на відміну від датованих, є презентом будь-якого дня. Ви думаєте про презентацію або річницю своєї фірми? Величезний вибір недатованих щоденників в комплекті з красивими ручками - буде простим, але в той же час потрібним, корисним і несподіваним сувеніром всім учасникам презентації. Підібравши гарну палітурку з тисненням, і замовивши, напис або малюнок (наприклад, логотип фірми) на титульному аркуші або обкладинці, ви зробите так, що щоденник буде нагадувати про ваше торжество кожного разу, коли учасник торжества вирішить зробити в ньому новий запис. Також ви можете замовити індивідуальне тиснення щоденника, або вибрати щоденник в якому вже є тиснення.

Настільний щоденник 2024

Щоденник - частина персонального тайм - менеджменту. Тому вибір його залежить від ваших звичок і способу роботи, щоденники підбираються під ваш ритм і стиль роботи. Якщо ви весь час перебуваєте в офісі - великий настільний щоденник може виявитися зручнішим за компактний. Якщо ж ви частіше буваєте на зустрічах, то кращим буде компактний варіант.

Індивідуальний щоденник - це чудовий спосіб відрізнитися від інших! У вас буде ексклюзивний щоденник, тому що ні в кого іншого такого не буде. Ви можете придбати у нас щоденники на 2024 рік. Виконуємо замовлення на виготовлення бізнес-щоденників та ексклюзивних елітних щоденників (шкіра).

Елітний щоденник - це спосіб показати що ви ділова людина, якій важливо мати все найкраще, що є в цьому світі. Елітні щоденники відрізнять вас у всіх компаніях, представлять вас як людину, яка турбується про свій імідж і підтримує його.

Шкіряні щоденники - це щоденники, у яких шкіряна обкладинка. Такі щоденники підкреслюють ваш імідж.

Календарі та щоденники з логотипом - одні з найкращих корпоративних подарунків партнерам, існуючим та майбутнім клієнтам. Водночас, це - ще й ефективна реклама, яка працює на дарувальника весь наступний рік. За допомогою рекламних щоденників (щоденників з вашим логотипом) ви нагадуватимете вашому клієнту про вас увесь рік!

Може вас цікавить ціна на щоденники? Вона може бути абсолютно різною - ціни на щоденник Gem, Brunnen, Brisk, Lediberg можуть дуже сильно відрізняться.

Щоденники Brunnen

Більше років "Віп Принт" представляє на українському ринку вироби всесвітньо відомого концерну Brunnen. В даний час Brunnen - визнаний європейський лідер в області виробництва ділової поліграфії. Загальна кількість найменувань вироблених під маркою Brunnen понад 7000. Склад готової продукції в Німеччині вміщує до 20000 палет готової продукції. Виробничі потужності Brunnen - до 20 млн. виробів на рік. Історія марки Brunnen налічує понад 130 років. Brunnen - це синонім німецької якості.

Щоденники Brisk

ТМ "Бриск" вже більше 12-ти років успішно реалізовує на ринку України щоденники використовуючи свій основний принцип дії - мобільність, здатність миттєво реагувати на будь-які зміни канцелярського ринку. Усе це можливо завдяки маркетинговим дослідженням, які постійно проводяться на основі ринкового сегментування, що дає змогу відстежувати тенденції зміни ринку паперово-білової продукції та правильно будувати асортимент і цінову політику. ТМ "Бріск" завжди прагне розробляти актуальні на ринку рішення, а також бути лідером у сфері виробництва паперово-білової продукції: щоденники, щотижневики, планінги, телефонні книжки. Основа сьогоднішнього лідерства "Бріска" насамперед у тому, що компанія сама визначає майбутнє, створюючи тенденції на ринку і своєчасно реагуючи на зміни попиту. Щоденники, тижневики, планінги, телефонні книги торгової марки Бриск - це європейська якість за українською ціною.

З точки зору стандартів серії ISO 9000, якісною вважається та продукція, яка задовольняє як специфіковані (прописані), так і передбачувані (не прописані) очікування клієнта. ТМ "Бриск" є виробником щоденників в Україні, що пройшов стандартизацію за ISO.

Палітурка - дуже важливий елемент щоденника. Саме за палітуркою покупці оцінюють, наскільки престижний вигляд має товар. Найдешевші щоденники мають тонку обкладинку, вони недовговічні і незабаром зношуються. Ті вироби, які претендують на назву добротного товару, під обкладинкою мають поролонову або картонну прокладку. Така обкладинка допомагає зберігати охайний вигляд товару довгий час. Це значущий момент, оскільки щоденник - предмет щоденного використання, і він має прослужити господареві щонайменше один рік. Дешеві (або просто недорогі) щоденники і дорогі щоденники бувають різними за якістю, тому обирайте такий щоденник, який буде вам до вподоби цілий рік. На нашому сайті ви знайдете абсолютно різні щоденники: дорогі, недорогі, щоденник для жінок, а після того, як ви знайшли те, що вам потрібно, ви можете купити щоденник, подзвонивши нам за телефоном.

Щоденник купити дуже просто через наш сайт. Якщо вас не влаштовують варіанти, які є на сайті, вас можуть зацікавити щоденники з логотипом на замовлення.

Ми пропонуємо Вам великий асортимент ділової продукції: подарункові щоденники (датовані та недатовані щоденники), рекламні щоденники, сувенірні. Він зробить Ваше життя в хорошому сенсі більш передбачуваним, оскільки від цього воно стане більш наповненим, організованим та успішним.

Щоденник - не просто блокнот для запису справ, а й важлива частина іміджу, тому ексклюзивні щоденники завжди будуть корисними і приємними подарунками.

Наші клієнти

чому саме ми?


pochemy1.png     pochemy2.png     pochemy3.png     pochemy4.png
Все обзоры
Выбрать раздел
Очистить все
Товари-новинки
300 шт. 15034-08

Флешка 'Twister Double' Type-C 64 Gb USB 3.0

Ціна: 18593 грн
Дивитися всі новинки
Корисні поради
 • Хотите согласовать с кем-то понравившиеся бизнес-сувениры?
  Один из способов - собрать на один лист блокнота заинтересовавшую Вас промо-продукцию и отправить ссылку на этот лист бизнес-партнеру, руководителю, коллеге.

Усі поради
Підписка на розсилку

Все обзоры
-->
Применить