Через перебої з електрикою можуть не працювати офісні телефони. Телефонуйте на мобільні. Все буде Україна!
+38 (044) 290-19-42
безкоштовний:
0 800 50-777-8
ВСІ КОНТАКТИ
Запит
0 товарів
Блокнот

Календарі з логотипом гуртом

Друк календарів

Є речі, які в той чи інший спосіб завжди присутні у нашому житті. Як часто ви ставите питання, а яка сьогодні дата, а на який день випадає запланована подія, а через скільки днів відбудеться захід? Погодьтеся, чи то в офісі, чи в домі в дорозі, календар — річ, без якої неможливо обійтися в нашому динамічному світі.

Календар - це оригінальний, тривалий рекламний хід будь-якого успішного підприємця. Адже термін служби у календаря не один день. Таким чином, вигравши боротьбу з конкурентом за місце на стіні клієнта, ми купуємо рекламну площу на цілий рік.

Цифровий друк календарів в Україні — це чудова можливість створити корисну, якісну річ і додати впізнаваності для власного бренду. Адже щоразу, коли людина подумає про якусь дату, вона подивиться на календар... На календар із вашим логотипом та контактними даними, який ви йому подарували.

Гарний та яскравий календар не буде покинутий, як набридлива реклама, а цілий рік нагадуватиме про вашу компанію. Напевно, за цей час комусь знадобляться ваші послуги, тим більше якщо вони постійно ненав'язливо з’являтимуться на столі або стіні у вигляді квартального календаря. Тому так важливо приділити особливу увагу виготовленню календарів, їх оформленню, стилю та наявності необхідних контактних даних.

Як визначитися, який календар необхідний?


 • Перекидний календар. Його зазвичай вішають на стіну. Можна виконати друк перекидного календаря у найпопулярніших форматах: А3 та А2. Дуже зручний формат, особливо якщо потрібно надрукувати в календарі серію фотографій чи зображень. У цьому випадку кожна сторінка міститиме нове фото. Підходить і для дому, і для офісу.
 • Календар-будиночок. Зазвичай, це настільний календар трикутної форми. Дуже зручний формат, який не займає багато місця. Може стояти і на робочому столі, і на стійці рецепції, і книжковій полиці.
 • Квартальний календар — найпопулярніший корпоративний подарунок на Новий рік. Його можна зустріти практично у будь-якій компанії. В компанії Віп Принт можна надрукувати трисекційний та двосекційний календарі. Вони відрізняються розмірами секцій та кількістю рекламних полів. Для кріплень у календарях ми використовуємо спеціальні металеві пружини, а для виділення потрібної дати можемо взяти спеціальний бігунок з віконцем.ВАРІАНТИ КАЛЕНДАРІВ ІЗ ЛОГОТИПОМ

Про нас у цифрах

onas7.png


Выбор Календарей

Календар із логотипом - це один із безперечних лідерів на ринку сувенірів. Тут нам варто звернути увагу на кілька нюансів, які відіграють вирішальну роль на користь календаря. А саме: по-перше, це дизайн. Якщо Ваш календар не буде володіти оригінальністю, красою, і практичністю ви навряд чи можете розраховувати на успіх. Перш ніж зважитися на такого роду рекламний хід, підберіть собі креативного і професійного дизайнера з досвідом макетування календарів. Ніколи не економте на дизайні або замовте такий дизайн у нас! Часом від цього залежить успіх усього проєкту. Крок другий: правильно підібрати підрядника з виготовлення календарів. Що б встигнути вчасно виготовити календар. Виробництво календарів займає достатньо часу. Багато роботи виконується "вручну". Розраховувати, що сьогодні замовив - завтра забрав безглуздо. Задумайтеся про це заздалегідь. Рекомендовані терміни це з серпня і до початку жовтня. У жовтні, як правило, друкарні мають вже певне завантаження на виробництві і відповідно терміни будуть більш розтягнуті. Крім цього в ранні періоди є можливість більшої економії коштів. Адже ніхто не відміняв правило - чим більший попит - тим вища ціна. Що ближче до грудня, то більший попит на всіляку сувенірку. Прямо пропорційно від Вашого бюджету залежить те, на який із видів календарів вам розраховувати. Умовно їх можна розділити на групи:

Настінні календарі

З назви випливає, що календарі від початку орієнтовані на те, щоб висіти на стіні. Це нам у майбутньому допоможе розібратися, кому підійде цей подарунок. Наприклад, експедитору або водієві такий подарунок навряд чи стане в нагоді. Зате кишеньковий календар не завадить. Які вони бувають настінні календарі: квартальні та перекидні.

Квартальні календарі

Квартальний календар - це зручний і практичний варіант для офісу. Він менш естетичний, але (що не менш важливо!) на відміну від перекидного зручний у плануванні. Виготовлення квартальних календарів відбувається за трьома основними напрямками: наявністю рекламних полів (від одного до трьох), кількість пружин (зазвичай одна або три), формат (підкладки, постера, календарного блоку), наявністю рекламних полів (від одного до трьох). Від цих критеріїв і залежить ціна за виготовлення календарів.

Складається з рекламного блоку 210х297 мм угорі, квартальної сітки по середині та рекламного блоку внизу. Як правило (але не догма) скріплюється трьома пружинами. Варіанти бувають різні. Настінний перекидний календар може бути форматом А3 або А2. Це зазвичай композиційні варіанти, на яких часто використовують пейзажі, архітектурні пам'ятки або портрети. Їх часто використовують як естетичну прикрасу офісу або будинку. Вони дорожчі, але й вигляд у них презентабельніший. Їх частіше замовляють банки великі корпорації, які таким чином підкріплюють свій імідж. Технологія друку настінних перекидних календарів зазвичай офсетна. Тепер розглянемо настільні календарі, в простолюдді календар "будиночок". Для календаря будиночка теж можливі різні варіанти конструкцій. Основними перевагами перекидного настільного календаря є компактність і ціна. Їх можна зустріти практично в кожному офісі на столі у менеджерів, бухгалтерів, директорів тощо. Приємний не дорогий подарунок на цілий рік забезпечить зручністю в плануванні. Кишенькові календарі свого часу посідали провідне місце в цьому сегменті. На початку 90-хх їх взяли на озброєння майбутні лідери, політики як агітаційний матеріал. Їх можна було зустріти з різною рекламою партій, блоків, майбутніх президентів. Зараз кишеньковий календарик - це як обов'язковий рекламний атрибут процвітаючої компанії. Зручність календаря в тому, що він популярний цілий рік. І друкувати його можна поєднавши половинки років: 2024/2025. Він компактний, поміщається в портмоне, для нього не потрібно місце на столі або на стіні. Його просто носити з собою. Також ми виготовляємо календарі з фото під замовлення.

Ексклюзивні календарі

Тепер розглянемо найцікавішу групу сегмента - ексклюзивні календарі. Тут вас зупинити може тільки обмеження фантазії і технічні можливості. Варіанти можуть бути будь-які: календарі з годинником, календарі з висічкою, календарі нестандартних розмірів і конфігурацій. Можливі абсолютно різні рішення. Поліграфічний ринок гнучкий і стрімко розвивається. У боротьбі за місце на стіні приймаються різні креативні рішення в дизайні календаря. Друк календарів у нашій фірмі на вищому рівні. Ми готові розглянути різні пропозиції наших клієнтів і задовольнити найвитонченіші бажання. Також ми готові запропонувати вам замовити календар у Києві на 2024 рік, а також виготовити календарі на замовлення, зробити унікальний дизайн календаря для вас або вашої фірми. Календарі з лого змусять ваших клієнтів пам'ятати про вас весь рік.

Настінні квартальні календарі 2024 (виготовлення квартальних календарів):

 • Квартальний календар на одну пружину із сіткою на три місяці
 • Квартальний календар на одну пружину з сіткою на один місяць
 • Квартальний календар на три пружини з двома рекламними блоками
 • Квартальний календар на три пружини з одним рекламним блоком
 • Квартальний календар на три пружини з чотирма рекламними блоками

Настінні перекидні календарі:

 • Настінний перекидний календар форматом А3 (297х420 мм) на 7 аркушів
 • Настінний перекидний календар форматом А3 (297х420 мм) на 13 аркушів
 • Настінний перекидний календар форматом А2 (594х420 мм) на 7 аркушів
 • Настінний перекидний календар форматом А2 (594х420 мм) на 13 аркушів
 • Настінний перекидний календар форматом В2 (680х480 мм) на 7 аркушів
 • Настінний перекидний календар форматом В2 (680х480 мм) на 13 аркушів

Перекидні настільні календарі:

 • Перекидний настільний календар "будиночок" розміром 100х210 мм
 • Настільний календар "будиночок" з перекидною сіткою розміром 210х70 мм і металевою пружиною
 • Перекидний настільний календар "будиночок" з перекидною сіткою розміром 210х35 мм і металевою пружиною
 • Кишеньковий календар розміром 70х100 мм

Ексклюзивні календарі:

 • Календар із годинниковим механізмом
 • Календар із висічкою
 • Календар із клеєною календарною сіткою
 • Календар нестандартного розміру

Дизайн календаря:

При першому наближенні, дизайн календаря може здатися другорядним етапом у рамках комплексу робіт з підготовки вітальної сувенірної продукції. На ділі, календар - це один з найважливіших атрибутів "сувенірки", який протягом 365 днів нагадує його щасливому власникові про Вашу компанію, або її послуги. Від того, наскільки оригінально і нестандартно буде виконано рішення календаря, багато в чому залежить: чий календар повісять в офісі (кабінеті), Ваш або Вашого Конкурента. Якщо дизайн Вашого календаря виявився кращим, то, найімовірніше, у разі появи у Клієнта потреби в послугах, подібних до Ваших, він звернеться "за адресою", а не до конкурентів.

Календар-будиночок - рекламний матеріал, який обов'язково знайде своє місце на робочому столі Вашого ділового партнера.

Календар кишеньковий - це календар формату 70х100, 60х90 мм з нанесеним зображенням з одного боку і календарною сіткою - з іншого. Календарики дуже зручні в щоденному використанні. Квартальні сітки - це 3 блоки по 12 аркушів, розмір кожного блоку 297 х 180 мм, папір крейдований глянцевий 90 г., барвистість 2+0 (класичні кольори), курсор.

Календар 2024 Україна - допоможе вам вести ваші плани щодня. Квартальний календар на замовлення - ваші клієнти пам'ятатимуть про вас весь квартал! Календарі Київ теж можуть зацікавити вас.

Замовити календар через наш сайт просто! Зателефонуйте нам або подивіться на сторінку контактів і зайдіть до нас в офіс.

Іноді люди шукають одне й те саме за різними фразами. Наприклад люди, які хочуть календарі на замовлення іноді шукають календарі на замовлення.

Календарна сітка - це числова таблиця, зроблена для визначення дня тижня в році та місяці. .Її ще можуть називати квартальна календарна сітка.

Друк індивідуальних календарів в Україні

Що не кажіть, але навіть найпростіший календар завжди буде неабияким виробом, якщо підійти до його виготовлення ґрунтовно:

 • Вибрати зовнішній вигляд. Визначитись із сітками та шрифтами. Дизайн календаря може бути як дуже стриманим, так і дуже яскравим.
 • Підібрати яскраві фотографії. Якщо ми говоримо про перекидний настінний календар або календар-будиночок, то фотографії мають бути об'єднані спільною темою та стилістикою. Це можуть бути краєвиди, види міста, фотографії співробітників вашої компанії, різноманітні тематичні ілюстрації.
 • Потрібно не забути додати логотип бренду та всі необхідні контактні дані компанії. Вони повинні бути розміщені на самому видному місці, щоб постійно нагадувати про вас.
 • Якщо ж ми говоримо про календар, який ви збираєтеся подарувати своїм друзям чи знайомим, заповніть місця, призначені для реклами, якимись добрими та теплими побажаннями на наступний рік.

Звичайно ж, якщо ви хочете замовити друк ексклюзивного календаря, календаря нестандартної форми, шапка або обкладинка якого буде прикрашена вибірковим лаком, срібною або золотою фольгою, зверніться до нашої компанії Віп Принт. Ми надрукуємо вам ексклюзивний календар, який стане справжнім витвором мистецтва.

Знаєте, який календар вам потрібен?

Довірте роботу професіоналам. Замовляйте свій брендований календар у компанії Віп Принт.

Наші клієнти

чому саме ми?


pochemy1.png     pochemy2.png     pochemy3.png     pochemy4.png
Все обзоры
Выбрать раздел
Очистить все
Товари-новинки
300 шт. 15034-02

Флешка 'Twister Double' Type-C 64 Gb USB 3.0

Ціна: 18681 грн
Дивитися всі новинки
Корисні поради
 • Хотите согласовать с кем-то понравившиеся бизнес-сувениры?
  Один из способов - собрать на один лист блокнота заинтересовавшую Вас промо-продукцию и отправить ссылку на этот лист бизнес-партнеру, руководителю, коллеге.

Усі поради
Підписка на розсилку

Все обзоры
-->
Применить