Через перебої з електрикою можуть не працювати офісні телефони. Телефонуйте на мобільні. Все буде Україна!
+38 (044) 290-19-42
безкоштовний:
0 800 50-777-8
ВСІ КОНТАКТИ
Запит
0 товарів
Блокнот

Чашки з логотипом гуртом

Чашка з логотипом

Такий звичний кожному предмет, як чашка, призначена для повсякденного користування, завдяки брендуванню набуває особливого значення. Чашки з друком нерідко презентують співробітникам на корпоративах, клієнтам на різних заходах, а також дарують в якості ексклюзивних сувенірів партнерам та спонсорам на свято. Все це сприяє просуванню послуг або товарів, водночас формуючи гарне враження про фірму, яка пропонує їх споживачам.

Чашка з брендуванням у подарунок

Завдяки друку на чашках можна персоналізувати кожен презент – на ньому буде красуватися фірмова символіка організації у вигляді напису, логотипу або зображення. Такою сувенірною продукцією можна порадувати тих людей, яких ще не довелося пізнати достатньо близько. Тому на виріб може бути нанесений універсальний принт. За допомогою фірмової символіки завжди можна підбадьорити колектив та зміцнити його корпоративний дух. А якщо цей презент побачать інші люди – вони з великою ймовірністю зацікавляться послугами організації.

Чашки з брендуванням як засіб просування

Використання чашки, прикрашеної відповідним логотипом, має безліч переваг:

  • виступає в ролі носія ненав’язливої реклами, яка не відволікає клієнтів – спонукає аудиторію до довіри та захоплення бізнесом фірми;
  • забезпечує позитивним настроєм – задає теплий тон діловим переговорам та сприяє їх успішному проведенню;
  • позитивно позначається на лояльності клієнтів – фірмова символіка постійно нагадує про себе споживачеві.

Таким чином, забезпечується широке маркетингове охоплення та довгострокова реклама організації.

Які чашки ми пропонуємо нашим клієнтам

Переважно ми пропонуємо клієнтам чашки з кераміки, але не меншим попитом користуються чашки зі скла, керамічні, пластикові, з перероблених матеріалів, бамбуку, порцеляни. 

Типи нанесення які ми пропонуємо для брендування чашок

Деколь, є універсальним способом брендування керамічних поверхонь. Впікання фарби під дією температури в поверхню емалі чашки є найбільш ефективним способом брендування. Ми в компанії Віп Принт також здійснюємо нанесення на чашки методом: сублімація, тамподрук, лазерне гравірування.

Як замовити чашку з логотипом у Києві

Виготовлення за індивідуальним замовленням у компанії Віп Принт точно не зашкодить бюджету компанії завдяки приємній ціні на вироби з друком. Можливість замовити брендування з доставкою в інше місто – неабияка перевага, обумовлена належною зручністю. Після того, як буде залишена заявка, вона розглядається працівниками компанії за невеликий відрізок часу, без будь-яких затримок. Стандартні замовлення виконуються максимально швидко, а для термінових діють скорочені строки, тому їх виготовлення помітно прискорюється.Виконані РоботиПро нас у цифрах

onas7.png

Вибір Чашок з Логотипом

Ми можемо Вам надати послуги з нанесення зображення на чашки методом тамподруку, шовкотрафарету та деколі. Кожен варіант нанесення на чашки (друк на чашках) має свої недоліки та переваги 

Тамподрук - найбільш дешевий, але і найбільш технологічно простий спосіб нанесення логотипу на чашки. Має обмеження за розміром нанесення - близько 50 мм у діаметрі. 

Шовкотрафарет найбільш масовий спосіб нанесення логотипу на чашки. На відміну від більшості конкурентів ми додатково обпалюємо зображення після друку шовкотрафаретом при температурі 150 градусів. Що дозволяє використовувати чашки в посудомийній машині.

Друк на кружках

Друк на кухлях Ваших фото, написів, логотипів. Деколь - найдорожчий але в той же час найстійкіший спосіб нанесення зображення на чашку. Немає обмеження за кольорами, немає обмеження за розміром. Чашка запікається за температури 600-800 градусів за Цельсієм. Фарба "вплавляється" в глазур чашки. Таку чашку можна сміливо мити в посудомийній машині. І Вам не доведеться соромитися свого подарунка. Деколювання або деколь - це спосіб нанесення зображень на посуд з використанням високотемпературних неорганічних фарб. Також Ми пропонуємо широкий асортимент чашок під нанесення від недорогих до елітних. Якщо ви хочете висловити своє визнання, повагу, вдячність комусь, то найпростіший спосіб зробити це - подарувати подарунок. Для цієї мети можна чудово використовувати невеликий сувенір з логотипом. Як подарунок сувенір чудово підійде і другу, і колезі, і начальнику на роботі, і клієнту. 

Кружка з логотипом - один із численних варіантів подібних сувенірів. Чашки та кухлі - необхідні предмети побуту, які стануть у пригоді як вдома, так і на роботі. А красиві чашки з логотипом ще й стануть оригінальним нагадуванням про вашу фірму або компанію. 

З'явившись порівняно недавно, послуга друку на чашках у Києві набула великої популярності серед керівників різних фірм і компаній. Адже нанесення фірмового напису на чашках слугує ненав'язливою рекламою продукції або послуг фірми. 

Наше виробниче підприємство спеціалізується на виготовленні сувенірної та друкованої продукції. Ми пропонуємо високоякісний друк на кружках і чашках різноманітних зображень і логотипів за дуже привабливими цінами. 

Під час виробництва чашок і кухлів ми використовуємо кілька методів нанесення зображення.  Основні методи друку на чашках:

Деколювання. Деколь на чашках.

Це найбільш часто використовувана технологія перенесення зображення на вироби зі скла, кераміки або порцеляни. Цим методом навчилися користуватися ще в 19 столітті. Суть деколювання в тому, що потрібне зображення наноситься спочатку на спеціальний папір особливими фарбами. Далі за принципом "перекладної картинки" малюнок переносять на поверхню потрібного предмета (кружки, чашки, тарілки). Щоб закріпити картинку, виріб обпалюють у спеціальних печах за високих температур. Зображення, що отримується методом деколі, витримує будь-які механічні та хімічні впливи і дуже довговічне. Деколь - метод, за якого отримують дуже красиві й універсальні в застосуванні вироби.

Тамподрук на чашках

Це універсальний і високоточний метод друку на чашках та інших предметах, за якого зображення переносять на поверхню виробу, застосовуючи спеціальний еластичний тампон. Тамподрук застосовують під час нанесення дрібних і тонких малюнків у важкодоступних місцях. Друкувати можна різними кольорами використовуючи спеціальні фарби.

Шовкографія на чашках (шовкотрафарет)

Метод, за якого застосовують спеціальне обладнання. Фарба через трафарет потрапляє на поверхню предмета, при цьому певні місця залишаються незафарбованими. Шовкографія дає змогу здійснювати швидкий друк на плоских і циліндричних поверхнях Ми пропонуємо великий вибір чашок різних форм і кольорів. Весь асортимент представленого посуду вирізняється високою якістю. Наше підприємство оснащене новим високотехнологічним обладнанням. Це забезпечує чудову якість друку на чашці. Зображення має чіткі обриси, гладку матову або блискучу поверхню. Усе перераховане вище дає змогу використовувати послугу нанесення логотипу на чашку не тільки для виготовлення сувенірів, а й для створення фірмового посуду для кафе і ресторанів. Якщо ви хочете замовити фірмові чашки або кухлі, виготовлені методом деколі в Києві, звертайтеся за вказаними на нашому сайті телефонами. Наші консультанти грамотно дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Наші клієнти

чому ми?


pochemy1.png     pochemy2.png     pochemy3.png     pochemy4.png
Все обзоры
Выбрать раздел
Очистить все
Товари-новинки
2799 шт. 14966-125

Термос 'Panama' matt 500 мл

Ціна: 31249 грн
Дивитися всі новинки
Корисні поради
  • Хотите согласовать с кем-то понравившиеся бизнес-сувениры?
    Один из способов - собрать на один лист блокнота заинтересовавшую Вас промо-продукцию и отправить ссылку на этот лист бизнес-партнеру, руководителю, коллеге.

Усі поради
Підписка на розсилку

Все обзоры
-->
Применить